Naša briga za stvoreni svijet
Autor: Josip Kačunić, 2. 11. 2019.

Dana 29. listopada 2019.  učenici 2. razreda OŠ Slano sudjelovali su u maloj, kratkoj eko akciji te ujedno i u samoj edukaciji, kako voditi brigu za stvoreni svijet, koji nam je od Boga darovan.

Naime, sa svojim vjeroučiteljem u sklopu nastave vjeronauka, imali su obradu nastavne jedinice Svijet je čudesan i tajnovit - Naša briga za stvoreni svijet.  Kako bismo što zornije prikazali kako povesti brigu u očuvanju okoliša, prvo smo krenuli s čišćenjem dvorišta oko škole te smo potom i očistili dio našeg okoliša prema vrtiću.

Učenici su s radošću sudjelovali u samoj akciji tj. terenskoj nastavi, koju smo na kraju završili i s prikladnom molitvom.

Idi u FOTO-GALERIJA