Rezultati školskih natjecanja
Autor: Josip Kačunić, 27. 2. 2022.

Poslije školske smotre LI-DRA-NO u Oš Slano, naši odabrani učenici su sa svojim scenskim nastupima  ,, stali,, ispred stručnog povjerenstva u  Trpnju gdje se međuopćinska smotra održala ,, na pandemijsko prihvatljiv način''.
Dakle, snimljeni materijali nastupa naših djevojčica
Mare Pitarević, Klare Matić i Lotte Kunice pogledali su članovi povjerenstva i odlučili predložiti  pojedinačni scenski nastup Mare Pitarević, učenice 6. razreda, s monologom Blažena noć  na županijsku smotru LI-DRA-No u Dubrovnik.
U kategoriji literarnog izraza  predložen je rad ,,Zašto sam drugačija'' učenice Lare Botice iz 7. razreda.
Čestitke svima koji su sudjelovali i pokazali svoj talent i trud i na kraju uspjeh.
Lj.Šimunović

Na natjecanju mladih Tehničara sljedeći učenici su prošli na županijsko natjecanje:

Maja Krečak, 6. razred

Silvio Batina, 7. razred

Rafael Batina, 8. razred

Toni Bjeliš, nastavnik tehničke kulture

Na školskom natjecanju iz vjeronauka učenici su se natjecali kao ekipa te su prošli na županijsku (biskupijsku) razinu, koja će se održati 15. ožujka 2022. u Dubrovniku.

Ekipa je sastavljena od sljedećih učenika: Mateo Begušić, Josip Burić, Jelena Družijanić /5. razred) te Marieta Matić (7. razred). Pohvaljujem učenike zbog truda i napora oko pripremanja dosta zahtjevne građe te im ujedno i čestitam na prolasku na županijsko (biskupijsko) natjecanje na kojem će predstavljati našu školu. Vjerujem kako će dati svoj maksimum, što je u konačnici i smisao svih natjecanja, bez prevelike opterećenosti na konačan ishod. Bravo ekipa!

Josip Kačunić, vjeroučitelj

Na školskom natjecanju u futsalu ekipa OŠ Slano odigrala je dvije utakmice, protiv OŠ Mljet i OŠ Orašac. Prvu utakmicu pobijedili su 4:0, a drugu 5:2 s čime su se plasirali u završnicu turnira u Mokošici gdje će igrati protiv OŠ Marina Držića i OŠ Župe Dubrovačke. Čestitamo im na pobjedama!